W październiku króluje dynia
Wykorzystaj to w kuchni. Aromatyczna zupa, ciasto czy placki to świetny patent na rozgrzewający obiad. Pieczona dynia to również ciekawy dodatek do niedzielnego obiadu. Kopalnia pomysłów tutaj: Klik.

Cukierek albo psikus?
Oglądając amerykańskie firmy zazdrościsz atmosfery towarzyszącej Halloween? Nic straconego. Co prawda na chodzenie po domach w celu zdobycia słodyczy jesteś pewnie już za stary, ale na imprezę przebieraną z pewnością nie 🙂 Rozejrzyj się w swoim mieście, teraz co 2 klub organizuje w październiku imprezy przebierane.

Zadbaj o swoją dietę 

Lato się skończyło, a razem z nim sezonowe owoce. Nie pozwól, by Twoja jesienna dieta stała się nudna i monotonna, bo pozbawisz się całkowicie energii. Jeżeli nie lubisz mrożonych owoców, skorzystaj z tego, na co aktualnie jest sezon. W sklepie znajdziesz orzechy i jabłka – zalane miodem i przyprawione cynamonem porządnie Cię rozgrzeją w szary poranek.

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”

Jesienne długie wieczory pod kocem stwarzają idealną atmosferę, by nadrobić książkowe zaległości. Jeżeli nie wiesz, po co warto teraz sięgnąć, kliknij tutaj.

Wymień garderobę
Już najwyższy czas schować wszystkie letnie sukienki głęboko na dnie szafy. Możesz wykorzystać do tego worki próżniowe – spakowane ubrania zajmą naprawdę mało miejsca. Październik i jesień to nie tylko za długie swetry i szaliki. To również eleganckie sukienki z wełny, botki na obcasie, płaszcze i kapelusze. Zobacz, co proponują na ten okres sieciówki:

Sprawdź, czym zachwycają góry jesienią
Tutaj nie potrzeba żadnych słów, wystarczą te zdjęcia.